Satılık Yazlık İlanları

Satılık Yazlık İlanlarına Hemen Git... 


Portföy Sahipleri, Gayrimenkul Danışmanları,


EmlakGezen.com 360 derece sanal tur teknolojisi uzak mesafeleri ortadan kaldırır, sanki oradaymış gibi satılık yazlık (veya kiralık) gezmenize (veya gezdirmenize) olanak sağlar.

Bunun için tek yapmanız gereken gayrimenkul danışmanınızın bizimle irtibata geçmesini sağlamaktır.

Satılık yazlık ilanlarının en önemli özelliği alıcıların neredeyse tamamının büyük şehirlerde yaşaması ama yazlıkların daha ziyade Türkiye sahil şeridinde yer almasıdır. Bu nedenle ilanından beğendiğiniz satılık yazlık, sizi oldukça büyük bir zahmetin içine sokuverecektir. Aslında sadece alıcı için değil fakat satıcının da durumu hemen hemen aynıdır. Kendisi de sattığı yazlığının büyük ihtimalle çok uzağında bulunmaktadır.  Mevsiminde satılık yazlık genellikle pek alınmak istenmez, sadece gezilir. Bu da, yazlığının başında satışı için bekleyen mülk sahibi için denizde güneşlenirken sık sık eve dönüp müşteri gezdirmesi demektir.


Kısacası, satılık yazlık, alıcısı için de satıcısı içinde çok dertli bir portföy türüdür. Mesafeler çok uzaktır ve bir müddet sonra kendinizi “Daha ne kadar gezmek zorundayım, içinde oturacağım güzel bir yazlığı bulabilmek için daha ne kadar?” şeklinde yakarır bulmanız çok muhtemeldir. Satılık yazlık sahiplerinin başına gelenler ise sadece durmadan kesintiye uğrayan güneşlenmeleri değildir elbette. Onlar da özellikle kış döneminde canlanan ve aranılıp duran yazlıklarının gezdirilmesinin sıkıntısını tekrar tekrar yaşayabileceklerdir.
Satılık yazlık için çekim yaptırmaya karar verdiğinizde bunun mutlaka güneşli bir gün olmasına özen gösterin. Mümkünse yaz aylarında yapılacak bir çekimin yazlık şayet çeşitli sosyal alanlara, güzel bir havuz veya peyzaj a sahipse çok daha etkileyici olabilecektir. Bu sayede yaz günü yaptığınız çekimlerle yazlığınızı tabiri caizse aynı tazelikte kış günleri de gezdirebilmenin ayrıcalığını yaşayabilir, yaşatabilirsiniz.

İletişim