Yasal Uyarı

Emlakgezen.com; EMLAKGEZEN Fotoğrafçılık Tolga Balıkçı ve Ortağı ‘nın hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Emlakgezen.com emlak sektöründe faaliyet gösteren başka hiçbir firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

EMLAKGEZEN Fotoğrafçılık Tolga Balıkçı ve Ortağı,  faaliyetlerini münhasıran Emlakgezen.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Emlakgezen.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu,

Emlakgezen.com’un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz. Şu kadar ki, Emlakgezen.com adı kullanılarak ve/veya aracı kılınarak kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup,

EMLAKGEZEN Fotoğrafçılık  Tolga Balıkçı ve Ortağı ‘nın, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır. Emlakgezen.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran EMLAKGEZEN Fotoğrafçılık Tolga Balıkçı ve Ortağı ‘dır.