Satılık Villa İlanları

Satılık Villa İlanlarına Hemen Git...


Portföy Sahipleri, Gayrimenkul Danışmanları,


EmlakGezen 360 derece sanal tur teknolojisi emlak pazarlama konusunda dünyada mevcut tanıtım enstrümanları arasında en üst düzey ve en çok tercih edilen sunum tekniğidir. Bu nedenden ötürü profesyoneller bizi tanıtımlarında ilk tercihleri olarak kullandılar, kullanıyorlar. EmlakGezen.com sitesi, 5 yıldır satılık villa portföylerinin sergilendiği bir mecra olarak villa satıcı ve alıcılarının yoğun olarak kullandıkları bir site olmuştur.Satılık villa ilanları, kent içinde ya da dışında yer alan, bahçeli, bir ya da birkaç katlı daha ziyade üst gelir grubu konutları içerirler. Satış ve pazarlaması için çok daha özenli bir çalışma gerektirirler. Satılık villalar, hedef kitlesinin sınırları oldukça net çizilmiş, zevk ve kültür seviyesi yüksek bir kesim tarafından talep edileceğinden bu özeni ziyadesiyle hak etmektedirler.

Satılık villa portföylerinin tanıtımında sanal tur kullanmanın bir diğer önemli nedeni ise bu tür portföylerin genellikle şehrin çeperlerinde yer alıyor oluşu ve gidiş geliş sürelerinin oldukça zaman almasıdır. Gerçi büyük şehirlerimizde konu mesafe olduğunda şehrin içi veya dışı pek bir anlam ifade etmemekte ve neredeyse her yer uzak olarak kabul görmektedir.

Müşterilerimizin dünyanın en prestijli sunum tekniğine geçmek istemelerinin en önemli nedenlerinden biri de aslında son derece pratik bir faydadan kaynaklanmakta. Sanal tur hizmeti alan müşterilerimiz, içinde portföy sahibi veya kiracısı bulunan portföylerin ev nüfusu arasında yaşlılar, hastalar, çocuklar veya bebek bulunması durumunda portföy ziyaretleri sırasında her seferinde onların rahatsız edilmeleri sorununa da çok güzel bir çözüm getirmiş oldular. Gayrimenkul danışmanları bu sayede üst düzey müşteri tatmini sağladılar.Dünya üzerinde özellikle villa tanıtımında en çok kullanılan 360 derece sanal turlu tanıtım  sistemi ile hala tanışmadıysanız, gelin satılık villa nızı EmlakGezen.com  da tanıtalım. Portföy sahibi iseniz danışmanınızı bize hemen yönlendirebilirsiniz. 

İletişim