Neden 360 Tur?

360° Sanal Tur'u tercih etmek için size 10 iyi sebep sayabiliriz
car Araba kullanmaya son
 • Araba kullanmaya son

  "Galiba son 3 haftada 1.000 km yol katettim… Hem de şehir trafiğinde!!!! " Portföy gezenlerin bu gizli çığlığı maalesef duyulmaz.. Hiç düşündünüzmü bu kadar yol yapmanıza gerçekten gerek var mı? Sanal tur ile anlatım alıcılara neredeyse "işte gidip göreceğiniz ev budur" diyebilmektedir.

airplane Uçağa binmeye son
 • Uçağa binmeye son

  Sadece 360 Sanal tur sayesinde çok uzak mesafelerde bulunan potansiyel alıcılara gerçekten ulaşabilir ve satış gerçekleştirebilirsiniz.. Emlakgezen bir çok şehirler arası ve uluslararası alım kararına aracılık etmişçözüm ortakları ile beraber bunun haklı gururunu yaşamış ve yaşamaktadır.

key Anahtar taşımaya son
 • Anahtar taşımaya son

  Portföy gezmenin zahmetli yanlarından biri de anahtar ile yaşanan köşe kapmacalardır.. Bu kabus genelde portföy alıcılarına yansıtılmamaya çalışılsa da, her zaman mutlu sonla bitmeyebilir.. Önemli zaman ve enerji ayırdığınız bir portföy gezimi planı, sırf anahtarın bir şekilde ortadan kaybolması ile gününüzü berbat edebilir

not Not defteri taşımaya son
 • Not defteri taşımaya son

  Potansiyel alıcılar alım kararı verirken bir çok portföy gezerler.. Bu süre zarfında gezdikleri yerler akıllarında çoğu zaman karışıklığa neden olur.. İşte potansiyel alıcıların ve onların kararlarında etkili olan üstelik portföyü gezmemiş olan yakın çeversinin 360 sanal tur ile portföyü defalarca en tatminkar şekilde gezmelerine olanak verir ve hızlı karar vermelerine yardımcı olursunuz..

galos Galoş giyme derdine son
 • Galoş giyme derdine son

  Bu sistem sizin ve potansiyel alıcıların hayatını son derece kolaylaştırır.. Hiç düşündünüz mü, bir ev alınıp satılırken potansiyel alıcılar ve profesyonel danışmanlar ortalama kaç portföy gezmek zorunda kalırlar? Bu sunumlar sırasında kaç galoş kullanılarak çevreye zarar verilir

fotograf Fotoğraf kuşkusuna son
 • Fotoğraf kuşkusuna son

  SFotoğraflara itibar etmek giderek terk edilen bir davranış olmakta, ciddi zaman ve para harcanarak görmeye gidilen portföyler fotoğrafla örtüşmemekte, müşterilerde kızgınlık ve güvensizlik yaratmaktadır. Unutmayın ! 1 sanal tur sahnesi ile yüzlerce fotoğrafla anlatabileceğiniz bir etki yaratabilirsiniz.

people Yaşanan itilaflara son
 • Yaşanan itilaflara son

  Eşyalı veya makina parklı portföyler (daire,villa,otel,fabrika) kiralandıklarında çoğu zaman mevcut şartların tam olarak tespit edilmesi gereği gibi gerçekleştirilememektedir. Bu durum kiralık mülkü boşaltma esnasında, iki taraf arasında itilaflara neden olabilmektedir. İşte tesbit tutanağına ilave edilecek bir 360 derece sanal tur sayesinde elinizde son derece sağlam bir kanıtınız olabilecektir.

Şantiye Şantiye çilesine son
 • Şantiye çilesine son

  Bir çok yeni proje henüz şantiye halindeyken görücüye çıkarılabilmektedir.. Ancak şantiye ortamında küçük büyük kazalar yaşamak her zaman olasılık dahilindedir.. Hele o korkuluksuz merdivenlerden çıkmak yok mu.. 360 sanal tur alıcıların bu tür kazalar yaşamasının önüne geçebilecek pro-aktif bir önlem olarak artık elinizin altındadır.

rain Yağmura , çamura son
 • Yağmura , çamura son

  Son yıllarda artan küresel ısınma nedeniyle giderek daha fazla sel felaketi ve olumsuz hava koşulları ile karşı karşıya kalmaktayız.. Böyle günlerde istesek de portföy gezme veya gezdirme şansımız olamamaktadır.. Ancak portföyünüzü 360 Derece sanal turla çektirdiyseniz bütün bu olumsuz koşulların gerçekleşmesi sizin için artık hiçbir anlam ifade etmeyecektir.

people Sık ziyaretlere son
 • Sık ziyaretlere son

  En çok yaşanan ve rahatsızlık duyulan konulardan biri de satılan veya kiralanan evde yaşayan kiracı veya ev sahibinin süreç boyunca yaşayacakları sonu gelmeyecekmiş gibi görünen müşteri ziyaretleridir. Bu süreç, hele bir de evde yaşlı veya bebek olduğunda çok daha katlanılmaz hale gelebilmektedir. Ayrıca bu durum sadece evde yaşayanlar için değil, evi bu haliyle gezmek zorunda kalan potansiyel alıcılar için de sıkıntı yaratmaktadır.