Emlakgezen Blog

Sayaçlar Kimin için Sayıyor? – EmlakGezen Sanal Tur Sistemi

30 Haz 2015

Ana sayfamızın alt bölümünde bloglarımızın hemen üzerinde sayaçlarımız var. Dikkat edenler sayaçların gün be gün arttığına tanık oluyordur. Merak edenler haklı olarak soruyorlar: Bu sayaç nasıl çalışıyor? Hesaplarını neye dayandırıyor?Sayacımızın çalışma mantığı çok basit. Şöyle ki, sizin ilk gezdiğiniz sanal tur u başlangıç noktası olarak kabul ediyoruz. Bunun için kendi adresinizi de tespit edebilirdik ancak her defasında bunun için sizden izin istemek durumunda kalacaktık. Böylece hem sizden izin istemek zorunda kalmayacak hem de siteyi sadece meraktan ziyaret eden ve öylesine bakıp çıkan ziyaretçilerimizi sayacımızın boş yere hesaba katmasını önleyecektik.

Sitemizde gerçekten portföy aramak için bulunan ziyaretçimiz örneğin Levent te bir portföyü sanal tur ile gezdi. İşte ilk gezdiği noktayı başlangıç noktası olarak kabul ediyoruz. Daha sonra aramasını Maslak a kaydırdı. İşte bu hareketleri takip eden sistemimiz sizin bu iki adres arasındaki mesafenizi, bu mesafeyi sanal olarak değilde gerçek hayatta kat etseydiniz ortalama trafik sıkışıklığında ne kadar zaman geçirecek ve bu mesafede ortalama olarak ne kadar yakıt tüketecektiniz hesaplıyor ve ziyaretçimize yapmış olduğu sanal turun sonunda kişisel olarak tasarruf raporunu sunuyor. 

Ziyaretçilerimizin elde ettiği toplam tasarruf miktarları ise ana sayfamızdaki işte o sayacımızda sizlere gerçek zamanlı olarak sunuluyor.

Eğer bu sıralar ev arıyorsanız ilk önce emlakgezen.com a hızlıca bir göz atmanız çok akıllıca olur. Aradığınız ev belki de yayındaki sanal tur lu ilanlarımız arasındadır ve bir bakmışsınız aradığınızı İstanbul trafiğine çıkmadan şıp diye bulmuşsunuz. Dostlarınıza hatırlatın. Onlara zaman hediye edin !