Emlakgezen Blog

Emlak sektöründe başarının sırrı - 360° sanal tur hizmeti almanın hayatı kolaylaştıran sayısız avantajları

06 Oca 2015

Emlak sektöründe pazarlama teknikleri konusunda alternatif bir ürün (sanal tur) sunan firmamız, hizmetimizin sektör profesyonellerinin hayatını kolaylaştıran en az 10 iyi sebebi  sitemizde madde madde saymıştı. Bu konu ile ilgili olarak fayda maliyet analizlerini, en az bizden hizmet almış veya almayı düşünen bütün profesyonel müşterilerimiz kadar ve hiç durmadan yapıyor, emlak sektörünün geleceğine katkılarımızın neler olabileceğini düşünüyoruz. Ama en değerli analizler yaşandıkça ortaya çıkıyor ve emlakgezen ekibi olarak biz böyle bir hizmeti sunuyor olmaktan dolayı hakikaten çok gurur duyuyoruz.Bu makaleyi yazarken yeni yıla gireli birkaç gün olmuş, şu an dışarıda kar yağıyor ve müşterilerimizden bir kısmı yurt içinde, bir kısmı yurt dışında tatilde. Bir müşterimiz otelinden ayrılalı henüz birkaç dakika olmuştu ki telefonu çalıyor. Karşısındaki ses ilandaki portföyünü gezmek istediğini söylüyor. Şimdi velinimetiniz aramış ve böyle bir isteği siz tatildeyken yapması çok mu münasebetsizce yani? Müşterimiz sanki tatilde değil de başka bir servisteymiş gibi bozuntuya vermeden cevap veriyor.” Efendim şu anda müsait değilim ama size bir link göndereceğim, oradan görmek istediğiniz portföyü 3 boyutlu sanal tur  ile gezebileceksiniz!”

Telefondaki müşterisi önce anlayamıyor. Sonra duydukları karşısında çocuk gibi seviniyor. (Tabii belli etmemeye çalışarak) Ev fotoğraflardan aradığı gibi görünüyordu ama diğerleri de öyle değil miydi? Bugün mutlaka gezmesi gerekiyordu evi. Dışarıda kar yağıyordu, trafik berbattı ama başka şansı yoktu. Bugün ne yapıp edip aradan çıkarmalıydı bu ziyareti. Ama aradığı emlak danışmanı büyük bir hediye vermişti kendisine. Oturduğu yerden gezebilecekti beğendiği evi. İşte size bir başka mutlu müşteri.Müşterilerimiz çok memnunlar. Bize hissettiğimiz şeyleri söylüyorlar. “Kendinizle gurur duymalısınız, son derece güzel bir iş yaptığınızın farkındasınız değil mi?”

Evet, insanlara zaman hediye ediyoruz, ettiriyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi? Sanal tur  hizmeti almanın diğer sayısız iyi nedenleri arasında sadece bu bile bizce paha biçilemez.


Emlakgezen