Emlakgezen Blog

Emlak Pazarlamada Kaliteli İçeriğin Önemi

06 Tem 2015

Gayrimenkul danışmanlarının pazarlamasını üstlendikleri portföy veya projeler için yapmaları gereken ilk ve en önemli iş kaliteli sunum materyalleri üretmektir. Kaliteli içerik denilince ilk akla gelen hizmetler profesyonel fotoğraf çekimleri ve tanıtım videosu hazırlamaktır.  Fotoğraflar çok önemli ve olmazsa olmazlardır, çünkü hemen her türlü tanıtım (yazılı, görsel) kanalında kullanılacaktır. Profesyonel fotoğraf çekim hizmeti almak maliyetlidir. Video ise daha üst düzey bir tanıtımdır, etkisi ve doğal olarak maliyeti daha fazladır.

Bütün bu zahmetler ve maliyetler karşılığında elde ettiğiniz materyaller ise herkesin yaymak ve pazarlamak isteyeceği türden materyaller olacak ve fark edilir bir etki yaratacaktır. Bu materyalleri yaymak isteyecekler arasına Google da dahildir. Çünkü kullanıcılarına devamlı surette en iyi içeriği sunmaya özen gösteren algoritmalar üretmek ve güncellemekle can hıraş uğraşmaktadır.

Kaliteli içeriğiniz şu özellikleri ihtiva etmelidir. Değerli ve çekici olmalıdır,  benzer portföy ve projelerle kıyaslandığında daha fazla göze çarpmalıdır. 


    


Günümüz teknolojisinin geldiği son noktada portföy ve proje tanıtımlarında SANAL TUR    tartışmasız en değerli içeriktir. Her şeyden önemlisi interaktiftir. Kullanıcıya istediği yere bakabilme ve gidebilme serbestisi vermektedir. Multi-medya özellikleriyle zenginleştirilebilmekte ve böylece sunumun etki ve çekiciliği maksimum seviyeye taşınabilmektedir.  Ve yine en önemli özelliklerinden biri kullanıcıya olabildiğince geniş bir açı ile görüş sağlamakta ve kullanılan yazılımın etkisiyle oradaymış hissi yaşatabilmektedir.


  


EmlakGezen sanal tur kiralama hizmetini 5 yıllık saha tecrübesine dayanarak özel bir alt yapı kurgusu ile oluşturmuş ve Türkiye ‘de sektör profesyonellerinin site üzerinden bu hizmeti alabilecekleri ve yayınlayabilecekleri ilk ve tek Sanal Tur Emlak İlan Sitesi olmuştur.  (İlan sitesi olmanın gereği sanal turlu olmayan ilanlar da artık yayınlanabilmektedir.)

Müşterilerimiz telefon dahi açmadan site üzerinden sanal tur kiralama hizmeti alabilmekte çekime gelen ekibimiz ayrıca profesyonel fotoğraf çekimlerini de ücretsiz olarak vermektedirler. İsteyen müşterilerimiz çok cüz'i bir ücret karşılığında sanal tur dan türetilmiş video hizmetimizi de alabilmektedirler. https://www.youtube.com/user/Emlakgezen360

Çekimlerimiz VR uyumlu sanal tur teknolojisi ile ve sektör profesyonellerinin ihtiyacına uygun olarak çok kısa sürelerde gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle sanal tur çekim ve yayın maliyetleri son derece  uygundur. (Detaylı bilgi için iletişime  geçiniz)


Unutmayınız, kaliteli sunum materyalleriniz sadece portföylerinizi değil sizi de temsil edeceklerdir.


EmlakGezen